Mod Tanıtımı
Mevcut Konum: Ana Sayfa> Mod Tanıtımı

Biyokimyasal Modu

Yayınlanma Zamanı:2016-09-07


    Biyokimyasal moda girilmek istendiği zaman arena salonuna ulaşılması gerekir...oda kurulup takım arkadaşları davet edilir...doğaüstü endüstri parkı ve ada balıkçıları haritalarından biri seçilebilir...ayrıca kişi sayısına göre ayarlama yapıp savaşılabilir. Belirli bir tur sayısına ulaşan ya da belirlenen süre içerisinde daha fazla tur sayısına sahip olan taraf zafer kazanır!


      Biyokimyasal moduna girildiği zaman sistem oyuncunun olacağı mutant matrixi belirler. Eğer bir mutant olduysanız kendinizi korumanız gerekmektedir. Aynı zamanda en hızlı bir şekilde enfeksiyon kapan insan ırkı kendi cinsi sayesinde zafer kazanma fırsatı yakalar. F tuşuna basarak çeşitli becerileri serbest bırakabilirsiniz. Savaş alanında avcı olmadığı sürece mutantlar öldükten sonra yeniden canlanırlar...normal insan ırkından son 2 adet kaldığı zaman "E" tuşuna basarak kendi güçlü avcıları kullanılır. Eğer mutantlar avcılar tarafından öldürülürse yeniden canlanma fırsatı bulunmamaktadır! 


       Çok güçlü mutantlar ile karşılaşıldığında insan ırkı tehlikeye girer...bu durumda savaş alanına çok miktarda mermi ve güçlü roket atarlar taşınarak savaşılmalıdır! Virüsün yayılmasına engel olmak için temizleme yapmak gerekiyor...o zaman siz biyokimyasal moduna bekliyoruz!

 


Önceki Konu: Mekanik Zırh Modu

Sonraki Konu: Savaş Modu