Mod Tanıtımı
Mevcut Konum: Ana Sayfa> Mod Tanıtımı

Mekanik Zırh Modu

Yayınlanma Zamanı:2016-09-07

       Oyunda bulunan büyük arena salonuna girerek büyük mekanik zırh modunu seçin ve savaşa girin...doğduğunuz noktada bir transfer cihazı göreceksiniz...bu cihaz çok işe yaramaktadır..çünkü bu cihaz sizi anında savaş alanına göndermektedir...ya da düşman kuvveti sizin canlanma noktanızı yok ettiği zaman onu kullanıp katliamdan kurtulabilirsiniz. Bu iyi bir şekilde kullanılırsa zafer kaçınılmaz olacaktır!

      Bir oyuncu oyuna giriş yaptığı zaman insan ırkı olarak başlar...yenilmez olmak istenirse belli bir noktaya ulaşması gerekmektedir! Çağırma noktası toplama işlemi dolduktan sonra "E" tuşuna basarak mekanik zırh çağırma işlemi yapılabilir...çağırma noktası çekme işlemi 3 çeşittir...düşmanı öldürüp mekanik zırhın yok edilmesi gerekmektedir. Çağırma noktası toplandıktan sonra oyuncuların geniş bir alana çıkıp mekanik zırh çağırmaları gerekmektedir...konum seçildikten sonra ise oyuncu sayısına uygun olarak mekanik zırh sayısı belirlenmelidir...biraz beklediğiniz zaman ait olunan mekanik zırh görülebilir. Ayrıca koruyucu maskeyi görebileceksiniz!

 

       Değişime uğradıktan sonra klavyedeki boşluk tuşuna basarak boşlukta her yöne doğru koşmaya başlanabilir...üst taraftan düşmanları rahatça görebilir ve öldürebilirsiniz! Limitsiz mermi sayısına sahip olan makineli silah size oldukça yardımcı olacaktır! Fakat mermilerde doldurma bekleme süresi bulunmaktadır! Farenin sağ tuşuna basarak roket atılabilmektedir...fakat roket sayısı limitlidir...sadece 18 adet roket atılabilmektedir. Oyuncuların düşmana doğru hedef alıp iyi savaşçılar olması gerekir ve karşı tarafa ölümcül zarar verilir! 

   Mekanik zırh çok güçlüdür fakat insan ırkı sadece itaat ederek kabul eder...mekanik zırh yöntemi dışında onları kazanmanın başka yöntemi var mıdır? Hayır...oyuncuların silahları dışında harita üzerinde ikmal paketi ve roket atar gözükür...roket, mekanik zırha karşı koyabilen en güçlü silahtır ve onun üzerinde en ölümcül etkiyi oluşturabilmektedir! Mekanik zırh savaşı sırasında mekanik zırhı en iyi kim kontrol edebilirse düşmanlara karşı en çok o kişi baskı oluşturabilir...oyuna giriş yaparak ayrıntılı bilgi edinebiliriz!

 


Önceki Konu: Saklambaç Modu

Sonraki Konu: Biyokimyasal Modu