Oyun Tanıtımı
Mevcut Konum: Ana Sayfa> Oyun Tanıtımı

BOSS Stratejisi

Yayınlanma Zamanı:2016-09-07

        Ancak kendinize donatıp savaş gücünüzü geliştirdiğinizde karşılaştığınız güçlü düşmanı yok edebilirsiniz! BOSS sisteminde çok güçlü düşmanlar bulunmaktadır...gücünüzü denemek için onlara meydan okumaya cesaret edebilir misiniz?

        Oyun ekranında “BOSS Listesi” ikonuna tıklayarak seçime girebilirsiniz. Her gün 00:00 - 08:00 saatleri arasında yaratıklar yenilenir. Yenilenme süresinde yalnızca 1 Transfer Cihazı ya da 2 Bağlı Elmas Elmas karşılığında gitmek istediğiniz yere yönlendirilirsiniz. Her yaratığın arkasında yer alan parantez işareti girdikten sonraki durumu göstermektedir.

(Savaş) Avlanırken bir anda av olabilirsiniz.

(Güvenli) Rahat bir şekilde yaratık öldürebilirsiniz.

(Açık Alan) Açık alanda yaratıklar tarafından öldürülme ihtimaliniz bulunur!

       Dikkatli olmadığınız sürece yaratıklar ya da diğer oyuncular tarafından öldürülürsünüz. Elmas, bağlı elmas ya da canlanma taşı kullanarak bölgenizde tekrar canlanır ve avlanmaya devam edebilirsiniz. Güvenli canlanmayı seçerseniz avlanma sayfasına yönlendirilirsiniz! Bu yüzden avlamayı seçtiğiniz sırada kendi seviyenize denk BOSSu seçmeye özen gösterin. BOSSu devirmeyi başarırsanız BOSStan düşen bir çok ekipman ile savaş gücünüzü yükseltebilirsiniz!


       Düşmandan daha güçlü olmalıyım! 《Infection Strike》 BOSS sisteminde kendi gücünüzü sınar ve geliştirebilirsiniz! Hızlıca gelip deneyin!


Önceki Konu: Takım Refakat

Sonraki Konu: Son Konudasınız