Oyun Tanıtımı
Mevcut Konum: Ana Sayfa> Oyun Tanıtımı

Takım Refakat

Yayınlanma Zamanı:2016-09-07

       Svaş birliği refakati sırasında oyuncuların kaynakları koruması, birlikte savunma yapması ve görevleri tamamlaması gerekmektedir! Sistem her gün tüm gün boyunca açıktır...ayrıca her gün 20:00-22:00 saatleri arasında ekstra 50% kazanç sağlanmaktadır.

       Savaş birliği üyeleri kaynak aracına eşlik ederek ön cephede bulunan General Ford ile harekete geçerler...30 dakika içerisinde kaynak aracı belirlenen noktaya ulaşır...zaman aşımı oluşursa başarısız olunur. Refakat sırasında düşman kampındaki oyuncular kaynak aracına saldırabilirler...kaynak aracını yok eden oyuncular depozito elde ederler.

       Aynı zamanda dikkat edilmesi gereken oyuncuların sadece depozito ödemesi halinde refakat ödülü kazanabilecek olmalarıdır...eğer refakat işlemi başarılı olursa oyuncular en fazla 200% oranında ödül kazanırlar ve depozito geri iade edilir. Birlik ve birlik üyeleri her gün sadece 1 defa refakat işlemi gerçekleştirebilirler...her hafta en fazla 3 defa refakat, 2 defa soygun işlemi gerçekleştirilebilir. Eşlik etme işlemi başarıyla gerçekleştikten sonra ödül posta mesajı olarak gönderilecektir.


Önceki Konu: İlk Konudasınız

Sonraki Konu: BOSS Stratejisi