Özellik Tanıtımı

Binek Sistemi

Yayınlanma Zamanı:2016-09-07

    Oyuncu 22 Lv seviyesine ulaştığında binek seviyesi açılır. Burada bir çok binek sizleri bekliyor! Binek gelişim fonksiyonu ile Buz Kral, Yaratık Kral, Akira Kitsurin, Çelik Zırhlı Aslan gibi binekler elde edebilirsiniz. Bu özel binekler yalnızca özel durumlar oluştuğunda kazanılır. Örneğin Krallık yağmalama savaşında en büyük kral olduğunuzda ya da belli bir elmas miktarı karşılığında Altın Madalya’yı etkinleştirdiğinizde kazanabilirsiniz.

      Burada yalnızca bineklerin görünümü değil ayrıca fonksiyonları da geliştirilerek güçlendirilebilir. Bu gelişim ile oyuncunun kalkan, saldırısı, kritiği ve dayanıklılığı gibi özellikleri gelişir.

       Yıldız geliştirme sadece birinci adımdır...bu adım yıldız dışında başka bir özellik geliştirme içermez. Hayat değeri, saldırı değeri, koruyucu zırh sayısı, hayat iyileşme gücü gibi özelliklerin tümü bineğin ihtiyacı olan özelliklerdir ve aynı zamanda bineğin savaş gücü gelişimini hızlandırırlar...ayrıca enerji artışı ile bineğin dış görünüşü harika bir görünüme sahip olur. 

    Gelişim 55 Lv seviyesine ulaştığında en güçlü binek özü açılacaktır...bunun tüketimi ile seçilen yedek parçaları geliştirebilir ve savaş gücümü iyi derecede artırabilirsiniz. Binek özü "ultra kasırga" etkinliği üzerinden elde edilebilmektedir...ek sahne içerisinde süre limitli olarak en yüksek altın para ve sıralama kazanılabilir.

Önceki Konu: Yardımcı Sistemi

Sonraki Konu: Kostüm Sistemi